جمعه سیاه

✔️ تحویل اکانت 1 الی 12 ساعت بعد از سفارش

حراج جمعه سیاه

تخفیفات ویژه اکانت فا به مناسبت روز جمعه سیاه

برای تمامی خدمات ارائه شده توسط اکانت فا تخفیفات ویژه ای در نظر گرفتیم

فرصت رو از دست ندید
بدون نیاز به درج کد تخفیف

از 7 تا 10 آذر سال 1399

20 تا 80 درصد تخفیف ویژه

در صورتی که سوالی در رابطه با هر یک از خدمات دارید، با پشتیبان تلگرام ارتباط برقرار نمایید.
پاسخ‌دهی معمولا بین 5 دقیقه تا 3 ساعت با توجه به حجم پیام ها انجام می‌شود

معرفی روز جمعه سیاه Black Friday

بلک فرایدی یا جمعه سیاه روزی هست که مردم آغاز به خرید اقلام مورد نیاز خود برای استقبال از کریسمس می کنند که دقیق یک روز پس از روز شکرگزاری در ایالات متحده آمریکا برگزار می شود.
در این روز کسب و کارهای مختلف با ارائه تخفیف های فوق العاده ویژه، باعث افزایش فروش خود و افزایش میزان خرید مشتریان می شوند. قدرت خرید و فروش در بلک فرایدی به حدی بالاست که همه اقشار جامعه اعم از زن و مرد، فقیر و ثروتمند، کوچک و بزرگ و … اقدام به شرکت در این خرید بزرگ می نمایند.

با این که رسم روز جمعه سیاه از ایالات متحده آمریکا آغاز شد، اما به تدریج به رسمی جهانی تبدیل گردید و بهانه ای شد تا کسب کار های آنلاین و آفلاین بتوانند با ارائه تخفیف های قابل توجه روی اکثر محصولات خود، جمع کثیری از مشتریان را به سمت فروشگاه های خود سرازیر نمایند.
از ویژگی های بسیار خوبی که کسب و کارها می توانند در این روز از آن استفاده کنند، به واسطه ارائه تخفیف و تبلیغ آن، می توانند مشتریان جدیدی رو با کسب و کار خود آشنا کرده و آن ها را به مشتری دائمی تبدیل نمایند.

تاریخ دقیق جمعه سیاه

به صورت دقیق تر جمعه سیاه روز بعد از Thanksgiving (روز شکر گذاری مسیحیان) می باشد که برابر با آخرین جمعه ماه نوامبر می باشد.
اگر بخواهیم تاریخ جمعه سیاه رو به شمسی تعیین کنیم، به علت اینکه این تاریخ همه ساله متغیر است، اما روزی بین 1 تا 10 آذر ماه می باشد.
به میلادی هم تاریخی بین 23 تا 29 نوامبر می باشد که می توانید با مراجعه به تقویم میلادی، روز دقیق هر سال آن را مشاهده کنید.

در این تاریخ همواره مردم و مشتریان صبر می کنند تا پس از شروع تخفیف های ویژه اقدام به خریدات خود نمایند. فروشگاه های جهانی و بین المللی نظیر آمازون نیز هر ساله با توجه به میزان فروشی که ثبت می کند، رکوردهای جدیدی در میزان فروش روزانه ثبت می کند.
همین رسم در بین فروشگاه های ایرانی نیز رواج بسیار زیادی پیدا کرده و کسب و کارهای آنلاین و آفلاین به سبب تخفیف هایی که ارائه می دهند، می توانند به میزان فروش و تعداد مشتریان خود اضافه کنند.

ما نیز در اکانت فا به سبب آگاهی از روز جمعه سیاه و اهمیت بالای آن برای کاربران خود، اقدام به تخفیفات ویژه می نماییم که بین 20 تا 80 درصد می باشد
امیدواریم این تخفیفات مورد توجه و استفاده همه شما عزیزان قرار بگیرد.