اکانت فا خرید اکانت سایت ها و ابزارهای پرمیوم

درباره اکانت فا، یاری رسان شما در تهیه اکانت 💎

سایت اکانت فا به شما کمک می کند که به سادگی و با کمترین هزینه بتوانید اکانت وبسایت ها و ابزارهای آنالیز و همچنین لایسنس های مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

توضیحی مختصر درباره اکانت فا

مجموعه خدمات محور اکانت فا در سال ۱۳۹۹ و با هدف ارائه خدمات مناسب و منصفانه برای وبمسترها، مارکترها، سئوکارها، کارفرماها، کاربران خانگی سیستم های کامپیوتری و … تاسیس و راه اندازی گردید.

تهیه اکانت وبسایت های خارجی نظیر ابزارهای آنلاین آنالیز، ابزارهای طراحی و … یا تهیه لایسنس اورجینال سیستم های کامپیوتری به صورت معتبر و با قیمت مناسب، همیشه یکی از دغدغه های اصلی کاربران ایرانی می باشد.

رسالت مجموعه اکانت فا ارائه خدمات با پشتیبانی حرفه ای برای کاربران ایرانی می باشد تا بتوانیم با اطلاع از مشکلات موجود برای آن ها، قدمی مثبت و صحیح در جهت رفع آن ها برداریم.

در حال حاضر مجموعه اکانت فا تمام تلاش خود را بر ارائه اکانت ابزارهای آنالیز، ابزار های آنلاین و لایسنس های اورجینال بنا نهاده است و با گسترش فعالیت مجموعه و با دریافت درخواست ها و پیشنهاد ها از سوی کاربران و همراهان گرامی، سعی در افزایش خدمات خواهیم داشت.

هدف اصلی اکانت فا برطرف سازی کدام مشکل می باشد؟

یکی از بزرگترین مشکلاتی که چندین سال با آن درگیر هستیم، بحث تحریم های ناجوانمردانه و قیمت بالای ارز در کشور می باشد که از این رو همواره در تهیه ابزارهای خارجی که نمونه مشابه داخلی (تولید ملی) ندارند، با مشکلات زیادی روبرو می شویم.

مجموعه اکانت فا با اطلاع از این مشکل سعی در برطرف سازی آن نمود که در همین راستا توانست طی مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه ممکن، اکانت اختصاصی وبسایت ها و لایسنس نرم افزارهای کاربردی را تهیه و در اختیار عموم قرار دهد.

اکانت فا همیشه تلاش خواهد کرد در کنار تحریم های ناجوانمردانه و قیمت بالای ارز، نیازهای کاربران و همراهان عزیز خود را با کمترین قیمت ممکن تهیه و در اختیار آن ها قرار دهد.

کدام برندها به اکانت فا اعتماد کرده اند؟

برخی از برندها و وبسایت های برتر که در این مدت به مجموعه اکانت فا و از خدمات اکانت فا نظیر اکانت وبسایت و لایسنس اورجینال استفاده می کنند را معرفی می کنیم. 

نظر کاربران درباره اکانت فا چیه؟

سید احسان خسروی
سید احسان خسرویسئو مستر
بیشتر بخوانید
از این که تیم اکانت فا تونسته در کمترین زمان ممکن اکانت‌های درخواستیم رو تهیه و در اختیارم قرار بده، خوشحال و از عملکرد آن ها راضی هستم. تیم اکانت فا دارای پشتیبانی بسیاری خوبی هست و در ادامه مسیر فعالیت براشون آرزوی موفقیت بیشتر رو دارم.
مجتبی وظیفه
مجتبی وظیفهکارفرما
بیشتر بخوانید
تهیه امکانات لازم و ضروری در داخل شرکت یکی از دغدغه‌های من می‌باشد و همیشه دنبال مرجعی معتبر برای تهیه محصولات مورد نیازم بود که بعد از آشنایی با اکانت فا تونستم با خیال راحت محصولات مورد نیازم رو تهیه کنم.
شایان عبدی
شایان عبدیدیجیتال مارکتر
بیشتر بخوانید
در واحد مارکتینگ همیشه نیاز به ابزارهای آنلاین برای انجام آنالیزهای لازم و ضروری خود و رقبا داریم تا بتونیم اطلاعات جامعی برای برنامه ریزی دقیق‌تر داشته باشیم. اکانت فا به من و تیمم کمک کرد تا در کمتر زمان ممکن به ابزارهای خودم دسترسی داشته باشم.

اکانت فا به عنوان مجموعه ای خدمات محور و در اوج تحریم های ناجوانمردانه و غیرانسانی بر علیه مردم و کشور پاک ایران، اقدام به تهیه و ارائه خدمات و محصولاتی که نمونه داخلی (تولید ملی) ندارند نمود.
با توجه به ساز و کاری که در مجموعه اکانت فا اتخاذ گردیده است، از طریق فعالیت‌های اکانت فا هیچگونه عملیات خروج ارز از کشور رخ نمی‌دهد و تمامی اکانت‌های آزمایشی یا لایسنس‌های اورجینال تهیه شده، از طریق درآمدهای بین المللی مجموعه به وسیله مجموعه وبسایت‌ها و کسب و کارهای زیرمجموعه که فعالیت و درآمد بین المللی دارند تامین می‌گردد.
فعالیت اکانت فا تابع قوانین کشوری به خصوص قانون تجارت الکترونیک می‌باشد. در صورتی که نیاز به برقراری ارتباط با تیم اکانت فا در جهت گزارش مشکل یا اخذ پاسخ برای سوال خود می‌باشید، لطفا با مجموعه اکانت فا تماس حاصل فرمایید.

اکانت فا