آموزش خرید اکانت پولی الکسا (Alexa Agency)

در این مقاله به صورت کامل آموزش خرید اکانت پولی الکسا و نسخه 1 ماهه (Alexa Agency) با توضیح همه مراحل آن، مورد بررسی قرار می گیرد.
آموزش خرید اکانت پولی الکسا
آنچه در این مقاله می خوانید

 

الکسا یکی از سایت ها و ابزارهای آنلاین آنالیز و رتبه بندی سایت ها می باشد که بسیاری از امکانات آن پولی بوده و برای دسترسی داشتن به آن ها نیاز می باشد که اقدام به خرید اکانت پولی الکسا نمایید.
اما به دلیل تحریم هایی که علیه مردم کشور عزیزمان شده است، امکان فعال سازی و خرید اکانت الکسا با مشکلاتی همراه می باشد که سعی به توضیح آن ها در این مقاله خواهیم پرداخت.

در صورتی که شما نیز یکی از مشترکان سایت الکسا (Alexa) می باشید تا انتها با ما همراه باشید.

 

در هنگام خرید اکانت پولی الکسا به چه چیزهایی نیاز داریم؟

سایت الکسا دارای پلن های مختلفی می باشد که به هنگام خرید ابتدا باید آن ها را بررسی و طبق نیاز خود یکی از آن ها را تهیه نمایید.
یکی از ویژگی های خوب الکسا داشتن دوران آزمایشی استفاده می باشد که با نام Trial یا ترایال (تریال) شناخته می باشد.
یعنی شما می توانید با هر ایمیل جدیدی که اولین بار هست در الکسا ثبت نام می کند، یک بار از این دوره آزمایشی استفاده نمایید.

در این بین برای خرید اکانت پولی الکسا نیاز به چند مورد بسیار مهم دارید که به معرفی آن ها می پردازیم.

1- داشتن حساب بین المللی از نوع کردیت کارت یا حساب پی پال با موجودی حداقل 1 دلاری
2- داشتن نرم افزار تغییر آی پی پولی یا سرور مجازی (ترجیحا آی پی معتبر از کشور آمریکا)
3- داشتن آدرس ایمیل معتبر از سرویس دهنده های ایمیل معتبر
4- اطلاعات هویتی و پستی معتبر
5- مرورگری که قسمت تاریخچه و کوکی های آن یا به صورت کلی همه اطلاعات آن پاک شده باشد.

کارت بانکی مخصوص تهیه اکانت الکسا حرفه ای

یکی از بهترین نوع کارت هایی که با آن ها میشه بدون مشکل اقدام به تهیه اکانت پولی الکسا کرد، کارت های بانکی از نوع ویزا و مستر کارت می باشد برای کشور های مختلفی قابلیت صادر شدن دارند. عموما با توجه به تجربه ای که داشتیم، کارت های صادر شده برای کشور آمریکا دارای کیفیت بالایی جهت خرید اکانت پولی الکسا می باشند.

اما تهیه این کارت ها هم هزینه بسیار بالا و سختی های خاص خود را دارد که اگر صاحب شرکت بزرگی هستید، می توانید اقدام به تهیه این کارت ها نمایید.
یکی دیگر از راه های جایگزین، تهیه کارت های هدیه می باشد که با مقدار موجودی های مختلف موجود می باشند.
دو ایراد بزرگ کارت های هدیه، یکی یکبار مصرف بودن آن ها می باشد. به طور مثال شما برای تهیه کارت هدیه 1 دلار 100 هزار تومان پرداخت می کنید اما برای خرید اکانت پولی الکسا از اکانت فا می توانید هزینه پایین تری پرداخت نمایید و نگران ایراد دوم این کارت که عدم پذیرش احتمالی از سوی الکسا می باشد، نباشید.

ممکن است شما با یک کارت بتوانید 2 اکانت نیز تهیه کنید و بعضا مشاهده شده است که با یک کارت افرادی توانسته اند 2 بار اکانت تهیه کنند ولی در بسیاری از مواقع نیز شاهد این بودیم که کارت اعتباری تهیه شده مورد پذیرش سایت الکسا نبود و هیچ اکانتی از طریق آن فعال سازی نشده است.

یک مورد عمومی نیز در مورد کارت های اعتباری وجود دارد که تاریخ اعتبار این کارت ها اعتباری یا همان هدیه، 1 ماه می باشد.
به همین خاطر توصیه می کنیم در صورتی که دنبال انجام مراحل سخت و تحمل استرس نیستید، دنبال این شیوه نروید.

اما راه دیگر داشتن حساب پی پال می باشد. یکی از مشکلات اصلی پی پال حساس بودن به آی پی و کوکی می باشد که به همین خاطر حتما باید سرور مجازی یا آی پی ثابت تهیه نمایید تا از مسدود شدن اکانت پی پال خود در امان باشید.
برای افتتاح حساب پی پال نیز، نیاز به پاسپورت کشوری خارجی، شماره تلفن خارجی، آدرس پستی خارجی و یک کارت بانکی معتبر نیاز دارید.

با توجه به توضیحات ارائه شده در مورد پی پال نیز، این روش سختی های به مراتب بیشتری در مقایسه با تهیه کردیت کارت دارد و توصیه می کنیم اصلا در موردش فکر نکنید.

شما نیز می توانید با خرید اکانت اختصاصی الکسا از نوع ایجنسی، اقدام به آنالیز سئو سایت خود و رقبا کنید و اطلاعات ارزشمندی از طریق آن بدست آورید.

نقش آی پی ثابت و معتبر در تهیه اکانت الکسا پولی

استفاده از نرم افزار های تغییر آی پی رایگان که در سطح اینترنت منتشر شده و قابل دانلود می باشند، همیشه خطر مسدود شدن اکانت را به همراه دارد.
به دلیل اینکه آی پی های این نرم افزار ها جز بلک لیست می باشند، شناسایی جعلی بودن آی پی کار بسیار ساده ای می باشد. به همین خاطر نیاز به تهیه نرم افزار با آی پی معتبر که پولی می باشند، است.

یکی دیگر از روش های معتبر، استفاده از سرور مجازی می باشد که هزینه یک سرور مجازی معمولی با سرعت قابل قبول، ماهانه حداقل 300 هزار تومان می باشد.
در صورتی که برنامه نویس هستید یا نیاز به سرور مجازی (VPS) برای کارهای دیگر خود دارید، تهیه و استفاده از سرور مجازی را به شما توصیه می کنیم.

تهیه اکانت الکسا با ایمیل معتبر

سایت های بسیاری وجود دارند که اقدام به ارائه ایمیل های فیک یا موقت می نمایند اما چون قبلا استفاده های زیادی از این ایمیل ها برای ساخت اکانت الکسا شده است، DNS ها و آی پی های این سرویس دهنده های ایمیل در دیتابیس سایت الکسا موجود می باشد.

در صورتی که در هنگام خرید اکانت پولی الکسا، ایرادی به ایمیل بی کیفیت شما گرفته نشود و بتوانید بدون مشکل اقدام به فعال سازی اکانت الکسا نمایید، اما مطمئن باشید در صورتی که اشتباهی در نکاتی که هنگام استفاده از الکسا باید رعایت کنید داشته باشید، اکانت شما فورا مسدود خواهد شد.

با همه توصیف ها، بهتر و حتما نیاز می باشد که از سرویس دهنده ایمیل معتبری استفاده نمایید. یکی از این سرویس دهنده ها سایت گوگل و یکی از سایت مایکروسافت می باشد.
استفاده از هر کدام از این سرویس دهنده ها که برای شما آسان می باشد، ضروری می باشد زیرا هنگام ثبت نام ابتدا باید اکانت ایمیل خود را تایید نمایید و در صورتی که به صورت اشتباهی در مواقع استفاده اکانت شما مسدود شد، بتوانید از طریق ایمیل بازیابی نمایید.

ثبت اطلاعات هویتی و پستی هنگام تهیه اکانت الکسا

شما در داخل ایران هستید و نمی توانید از اطلاعات ایرانی خود استفاده کنید، به همین خاطر باید اطلاعات هویتی یک شخص خارجی را وارد نمایید، پس برای این کار در گوگل دنبال سایت هایی بگردید که به شما اطلاعات هویتی از نوع واقعی و جعلی (فیک) ارائه می کنند.

یکی از این سایت ها، fake-it.ws می باشد که از اکثر کشور ها می توانید اطلاعات هویتی به دست بیارید و از آن ها در سایت های مختلف استفاده کنید.
فقط مراقب باشید که در هر سایتی از این اطلاعات استفاده نکنید، زیرا سایت های بزرگ ربات هایی طراحی کرده اند که به استخراج اطلاعات درج شده در این سایت می پردازند و با ذخیره سازی آن ها در دیتابیس خود، به راحتی می توانند شناسایی کنند که اطلاعات وارد شده توسط شما جعلی می باشد.

استفاده از مرورگر معتبر هنگام استفاده و خرید اکانت پولی الکسا

سایت الکسا دارای سیستم بسیار پیشرفته تشخیص سوابق کاربر می باشد که مرورگر ها از طریق کوکی ها این اطلاعات را در اختیار الکسا قرار می دهند.
به همین خاطر قبل از خرید یا استفاده از الکسا باید از مرورگری استفاده کنید که قبلا با آن وارد سایت الکسا حتی برای چند ثانیه نیز نشده اید.

یکی از راه ها پاک کردن همه اطلاعات (Data) مرورگر فعلیتان می باشد که شاید به خاطر اینکه نیاز به داشتن سوابق گذشته تان دارید، این کار ممکن نباشد.
پس اقدام به نصب مرورگر جدید نمایید. مرورگرهای توصیه شده برای این کار، فایرفاکس (FireFox)، اوپرا (Opera) و بریو (Brave) می باشد که دارای کیفیت و امکانات خاصی می باشد که مناسب انجام خرید های اینترنتی از نوع حفاظت شده می باشند.

بعد از اینکه اکانت رو موفق شدید و خریداری کردید، به استفاده بپردازید و زمانی که مدت اکانت تمام شد و نیاز شد که دوباره اقدام به خرید اکانت پولی الکسا کنید، اینبار دیتای مرورگر را به طور کامل پاک کنید.

راه حل مناسب برای خرید اکانت الکسا پولی

اگر این مقاله را به صورت کامل مطالعه کرده باشید، بهترین روش در بین روش های موجود تهیه کارت اعتباری می باشد که دارای ریسک پایین تر و خطرات کمتری می باشد اما در صورتی که شانس با شما همراه نباشد، ممکن است کل هزینه خود را نیز از دست بدهید.
همچنین یکی از اتفاقاتی که به صورت فراوان در حال رخ دادن می باشد، شناسایی شدن خرید با کارت اعتباری فاقد اعتبار توسط سیستم های پرداختی الکسا می باشد که باعث می شود بعد از چند روز اکانت شما مسدود شود.

با همه این اوصاف، پیشنهاد می کنیم در صورتی کهقصد استفاده شخصی از اکانت الکسا در حد ماهانه 1 الی 2 اکانت را دارید، سفارش خرید اکانت پولی الکسا خود را به اکانت فا بسپارید تا در بستری امن، بدون استرس و ریسک از دست دادن پول، اکانت خود را تهیه و استفاده کنید.

اکانت فا به سبب فعالیت های مستمر خود در این زمینه، همواره در بستری امن، کم هزینه و مطمئن، اکانت های درخواستی کاربران را تهیه و در اختیار آن ها قرار می دهد و شما نیز می توانید همین الان به جمع مشتریان و همراهان اکانت فا بپیوندید.

شما نیز می توانید با خرید اکانت اختصاصی الکسا از نوع ایجنسی، اقدام به آنالیز سئو سایت خود و رقبا کنید و اطلاعات ارزشمندی از طریق آن بدست آورید.

اکانت فا خرید اکانت سایت ها و ابزارهای پرمیوم

تیم تحریریه
تیم تحریریه

این مقاله به کوشش نویسندگان مجموعه اکانت فا تهیه و نگارش شده است، تیم تحریریه اکانت فا همواره تلاش می کنند که با ارائه مقالات آموزشی مفید و مناسب، در جهت افزایش سطح کیفی وب فارسی نقشی موثر ایفا نمایند.

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش خرید اکانت پولی الکسا (Alexa Agency)»

 1. سلام
  خسته نباشید
  مقاله خوب و جالبی بود
  فقط یک مورد من قبلا هر کارتی خریدم فقط 1 بار تونستم باهاش خرید الکسا انجام بدم و اونم مدتش 1 ماه بود
  آیا کارت هایی هستند که مدتشون زیاد باشه و بشه دفعات بیشتری خرید انجام داد؟
  یا مثلا با این کارت ها میشه اکانت سایت های دیگه رو هم بگیریم؟

  محمد رضاییمحمد رضاییپاسخ
  1. با سلام و احترام خدمت شما

   بله هستن کارت هایی که مدت بیشتری دارند ولی باز هم همه احتمالاتی که در مقاله توضیح دادیم رو دارن و ممکنه شما فقط 1 بار بتونید اکانت بخرید یا اصلا شانس با شما همراه نباشه.
   نه خیلی از سایت ها، شناسایی می کنن که کارت ها اعتباری هستن و اجازه پرداخت نمی دن. به طور مثال شما نمیتوانید با این کارت ها اکانت وورنک، سئو آپتیمر، نیل پاتل و … یا از ابزارهای گرافیکی مانند کانوا و پیکس آرت تهیه کنید.
   بهترین استفاده این کارت ها الکسا و سایت هایی که سیستم پرداختی با امنیت بالا ندارند، هستند.

   با تشکر از همراهی شما با اکانت فا

   هنرورهنرورپاسخ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکانت فا