آموزش فعال سازی اکانت مسدود شده الکسا

در این مقاله به صورت کامل آموزش فعال سازی اکانت مسدود شده الکسا و علت‌های مختلف آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
آموزش فعال سازی اکانت مسدود شده الکسا
آنچه در این مقاله می خوانید

اکانت فا خرید اکانت سایت ها و ابزارهای پرمیوم​

بعضی وقتها مشاهده می‌شود که به علت رعایت نکردن موارد توصیه شده در هنگام استفاده از اکانت الکسا، موقع لاگین کردن به پنل، با خطای مسدود شدن اکانت الکسا مواجه می شوید.
این خطا می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که منجر به از دسترس خارج شدن اکانت الکسا شود و کاربران نتوانند از اکانت خود استفاده کنند.

در این مقاله آموزشی که می دانیم مشکل بسیاری از کاربران و همراهان اکانت فا می باشد، به ارائه آموزش فعال سازی اکانت مسدود شده الکسا می پردازیم.
شما با مشاهده این مقاله خواهید توانست بدون مشکل و دغدغه، اقدام به فعال سازی اکانت مسدود شده الکسا خود کنید.
پس با اکانت فا همراه باشید.

شما نیز می توانید با خرید اکانت اختصاصی الکسا از نوع ایجنسی، اقدام به آنالیز سئو سایت خود و رقبا کنید و اطلاعات ارزشمندی از طریق آن بدست آورید.

علت مسدود شدن اکانت الکسا

مسدود شدن اکانت الکسا می تواند به عوامل مختلفی نظیر انجام پرداخت فیک یا قلابی، لغو پرداخت از داخل پنل کاربری، تغییرات مداوم آی پی و استفاده از ایمیل فیک بستگی دارد.
در این مقاله به دو مورد از عمده مشکلاتی که گریبان گیر کاربران و خریداران اکانت الکسا از سوی اکانت فا می شود و آن تغییرات مداوم آی پی و کنسل کردن ناخواسته پرداخت می باشد، اشاره می کنیم و راه حل آن را آموزش می دهیم.

در مقاله ای دیگر تحت عنوان “آموزش خرید اکانت پولی الکسا” به توضیح علت های مختلف مسدود شدن اکانت الکسا که از روش های غیرقانونی و غیر اصولی فعال سازی اکانت الکسا می باشد، پرداختیم.
می توانید این مقاله را مطالعه تا اطلاعات جامعی به دست بیاورید.

فعال سازی اکانت مسدود شده الکسا از طریق ایمیل

کاربرانی که از طریق اکانت فا اقدام به خرید اکانت الکسا اختصاصی و ایجنسی (Agency) می کنند، همراه با اطلاعات اکانت، یک اکانت ایمیل اختصاصی نیز دریافت می کنند.
از طریق این اکانت ایمیل اختصاصی کاربران می توانند هم به ایمیل ها و گزارش های ارسالی از سوی الکسا دسترسی داشته باشند و هم در صورت مسدود شدن اکانت به خاطر تغییرات آی پی، اکانت الکسا خود را از مسدود بودن خارج کنند.

در صورتی که دسترسی به آی پی ثابت ندارید، ممکن است با هنگام لاگین کردن داخل اکانت الکسا، با خطای زیر روبرو شوید.

فعال سازی اکانت مسدود شده الکسا از طریق ایمیل

این خطا به علت اینکه الکسا شناسایی می کند که شخص دیگری در حال وارد شدن به اکانت شما می باشد، رخ می دهد و الکسا برای حفظ امنیت اکانت شما، آن را به صورت موقت مسدود می کند.
حل این مشکل از طریق ایمیل ممکن می باشد.

برای حل این مشکل به اکانت ایمیلی که در اختیار شما قرار داده شده است وارد شوید و ایمیلی از از سوی الکسا ارسال شده را پیدا و باز کنید.
داخل ایمیل یک لینک برای بازیابی رمز (reset Password) وجود دارد که بر روی آن کلیک کنید و سپس در صفحه باز شده از سایت الکسا، رمز جدید را وارد کنید و بدون مشکل از اکانت استفاده کنید.

ممکن است هروقت که می خواهید وارد اکانت الکسا (Alexa) خود شوید، با این مشکل و پیام روبرو شوید که نیاز می باشد هر بار به اکانت ایمیل مراجعه کرده و رمز خود را بازیابی نمایید.

مسدود شدن اکانت الکسا به خاطر لغو پرداخت

یکی از دلایل مسدود شدن اکانت الکسا کاربران، کنجکاوی آن ها به منظور آگاهی یافتن از شیوه پرداخت برای فعال سازی اکانت می باشد که گاه خواسته یا گاه ناخواسته صورت می گیرد و باعث می شود پرداخت اکانت را کنسل یا همان لغو نمایند.

مطابق عکس زیر در قسمت اطلاعات اکانت، 2 گزینه “Start Paid Subscription” و “Cancel Plan” وجود دارد که با زدن گزینه اول، اکانت شما بعد از 7 روز و با زدن گزینه دوم، اکانت شما بلافاصله یا در بعضی مواقع بعد از پایان دوران Trial مسدود می شود.

مسدود شدن اکانت الکسا به خاطر لغو پرداخت

سعی کنید به هیچ وجه وارد قسمت اطلاعات اکانت یا پرداخت نشوید، چون ممکن هست ناخواسته باعث کنسل شدن اکانت و به هدر رفتن زحمت و هزینه خود شوید.

جلوگیری از مسدود شدن اکانت الکسا

برای اینکه احتمال مسدود شدن اکانت الکسا را به حداقل برسانیم، باید سعی کنیم نکاتی که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم را رعایت کنید.

1- یک مرورگر جدید نصب و از آن فقط برای استفاده از الکسا استفاده کنید.
بعد از پایان مدت اکانت و به منظور تهیه اکانت جدید، حافظه یا اطلاعات (Data) مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید.

2- از آی پی ثابت کشور آمریکا یا حداقل آی پی یک کشور ثابت استفاده کنید.

3- همزمان از چند سیستم مختلف وارد اکانت نشوید و در صورتی که میخواهید از سیستم های مختلف وارد اکانت شوید، بهتر است کاربر یا همان یوزر جدید تعریف کنید.

4- به هیچ وجه دوره پرداختی اکانت خود را لغو یا تمدید نکنید.

در صورتی که اکانت شما به خاطر تغییرات آی پی مسدود شود، قابل بازگشت می باشد و توضیحات آن را در بالا و قسمت فعال سازی اکانت مسدود شده الکسا از طریق ایمیل، توضیح دادیم.

 

امیدواریم با مطالعه این مقاله جامع و کامل، همراهی لازم را با اکانت فا در هنگام استفاده از اکانت داشته باشید تا مشکلی برای اکانت الکسا شما ایجاد نشود و بتوانید به راحتی و بدون مشکل از اکانت خود استفاده کنید.
در صورتی که مشکلی برای اکانت شما به علت رعایت نکردن نکات ایجاد گردد و خودتان نتوانید آن را بر طرف نمایید، از طریق پشتیبانی تلگرام یا واتساپ مشکل را در میان بگذارید تا راهنمای حل مشکل شما باشیم.

شما نیز می توانید با خرید اکانت اختصاصی الکسا از نوع ایجنسی، اقدام به آنالیز سئو سایت خود و رقبا کنید و اطلاعات ارزشمندی از طریق آن بدست آورید.

تیم تحریریه
تیم تحریریه

این مقاله به کوشش نویسندگان مجموعه اکانت فا تهیه و نگارش شده است، تیم تحریریه اکانت فا همواره تلاش می کنند که با ارائه مقالات آموزشی مفید و مناسب، در جهت افزایش سطح کیفی وب فارسی نقشی موثر ایفا نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکانت فا