اکانت فا
اسپانسری

آیا دوست داری اکانت رایگان دریافت کنی؟

در صورتی که صاحب شبکه‌های اجتماعی (وبسایت، اینستاگرام و تلگرام) پر مخاطب می باشید، می توانید از طریق اشتراک گذاری و معرفی اکانت فا به دوستان و همراهان خود، اکانت رایگان دریافت کنید!

شرایط اسپانسری و دریافت اکانت رایگان

داشتن پیج اینستاگرام پربازدید

در صورتی که صاحب صفحه اینستاگرام پربازدید می باشید که کاربران شما نیازمند به خدمات ارائه شده در اکانت فا می‌باشند، می توانید با تبلیغ و معرفی اکانت فا در استوری یا یکی از پست های خود به مدت 24 ساعت، اکانت رایگان دریافت کنید.

داشتن کانال یا گروه وبمستری

اگر صاحب گروه یا کانال تلگرامی هم موضوع با خدمات وبمستری، سئو و بهینه سازی، دیجیتال مارکتینگ و یا موضوعات مشابه می باشید، می توانید با معرفی و تبلیغ اکانت فا در آن، اکانت رایگان دریافت کنید.

داشتن وبسایت پربازدید

اگر صاحب وبسایت مرتبط با زمینه‌های فعالیت اکانت فا یا وبسایتی با جامعیت محتوایی می‌باشید، در صورتی که سایت شما پربازدید یا دارای آتوریتی مناسب و بالایی باشد، می توانید به ازای درج رپورتاژ اکانت فا در سایت خود یک یا چندین اکانت رایگان دریافت کنید.

سوالات کاربران و توضیح دقیق درباره شرایط اسپانسری

سوالات متداول صاحبان پیج اینستاگرام

در صورتی که استوری‌های پیج شما بیش از 500 بازدید و پست‌های شما بیش از 800 لایک داشته باشند، می توانید 1 اکانت رایگان به دلخواه درخواست نمایید و پس از بررسی و تایید صحت آمار ارائه شده از سوی شما به شرط اینکه بازدید و لایک ها تقلبی (فیک) نباشد، همکاری‌های لازم با شما صورت می گیرد.

در صورتی که پیج شما پربازدید و دارای موضوع مرتبط با فعالیت کاری اکانت فا باشد، با توجه به کیفیت و هزینه تبلیغات در  پیج شما، به منظور رعایت عدالت و انصاف، بیش از 1 اکانت برای شما ارائه می گردد.

در صورتی که در داخل پیج شخصی مطالب مرتبط با کسب و کار قرار داده شده باشد و فعالیت شخصی صاحب پیج نیز مرتبط با فعالیت اکانت فا باشد، بله حتما 1 یا چندین اکانت رایگان می گردد.

سوالات متداول صاحبان کانال و گروه تلگرام

کانال‌های تلگرامی که حداقل 2هزار عضو و بیش از 200 بازدید داشته باشند، در ازای معرفی اکانت فا در داخل کانال، یک اکانت رایگان ارائه می شود.

برای گروه تلگرامی که دارای بیش از 500 عضو می باشند، به ازای هر پین کردن تبلیغ اکانت فا به مدت 24 ساعت، یک اکانت رایگان ارائه می گردد.

بله حتما، در صورتی که کانال یا گروه شما پربازدید و دارای موضوع مرتبط با فعالیت کاری اکانت فا باشد، با توجه به کیفیت و هزینه تبلیغات در  کانال یا گروه شما، به منظور رعایت عدالت و انصاف، بیش از 1 اکانت برای شما ارائه می گردد.

سوالات متداول صاحبان وبسایت

در صورت ارائه آمار دقیق از ابزارهایی چون گوگل آنالیتیکس یا سرچ کنسول، اگر بازدید یکتای سایت شما به صورت روزانه بیش از 5 هزار باشد، یا اینکه الکسای سایت شما کمتر از 3هزار ایران باشد، 1 یا چندین اکانت رایگان دریافت می کنید.

در صورتی که دامین آتوریتی سایت شما بیش از 20 و موضوع فعالیت شما مرتبط با فعالیت‌های اکانت فا باشد، 1 یا چندین اکانت رایگان برای شما ارائه می گردد.

در صورتی که وبسایت شما دارای بازدید یکتای بالای 10 هزار روزانه باشد یا دامین آتوریتی بالای 30 باشد، به ازای هزینه تبلیغات در سایت شما، بیش از 1 اکانت برای شما تحویل داده می‌شود.
همچنین در صورت توافق می توانید چندین ماه به صورت پشت سر هم اکانت رایگان دریافت کنید !

سوالات متداول و جزئیات تکمیلی

برای افرادی که پیج آن‌ها به تازگی راه اندازی گردیده یا دارای اعضای پایینی می باشد، ابتدا پیج مورد نظر توسط کارشناسان اکانت فا بررسی می گردد و در صورت تایید و انجام همکاری، کد تخفیف 20 تا 80 درصدی برای خرید در سایت ارائه می گردد.

با توجه به ویژگی های سایت، بسته به پربازدید بودن یا آتوریتی بالا داشتن، یکی از حالت‌های تبلیغات تعیین می گردد که به صورت زیر می باشد.

* درج بنر تبلیغاتی به مدت 1 ماه با لینک نوفالو
* درج رپورتاژ همیشگی با توجه به قوانین درج رپورتاژ در سایت مقصد

در اینستاگرام به دو صورت پست یا استوری می‌باشد که بسته به توافق انجام شده بین طرفین، تصویر و محتوا از سوی اکانت فا تهیه و در اختیار صاحب پیج قرار می گیرد تا در ساعت تعیین شده بر روی پیج به مدت 24 ساعت قرار داده شود.

برای کانال تلگرام به صورت یک مطلب معرفی کوتاه و تبلیغی، از سوی مجموعه اکانت فا تهیه و در اختیار صاحب کانال قرار داده می شود تا به صورت همیشگی بر روی کانال درج گردد.

برای گروه تلگرامی نیز به صورت یک مطلب معرفی کوتاه و تبلیغی، از سوی مجموعه اکانت فا تهیه و در اختیار صاحب گروه قرار داده می شود تا به مدت 24 ساعت بر روی گروه به صورت پین شده قرار داده شود.

تیم اکانت فا آماده برقراری ارتباط با شما می‌باشد

در صورتی که سوالی دارید یا با توجه به دارا بودن شرایط بالا، آماده همکاری با اکانت فا می‌باشید، از طریق راه‌های ارتباطی زیر به دلخواه با اکانت فا تماس بگیرید