اکانت فا خرید اکانت سایت ها و ابزارهای پرمیوم

سوالات متداول کاربران از اکانت فا

اکانت فا به عنوان مجموعه ای خدمات محور برای کاربران حوزه وب می باشد که به ارائه اکانت وبسایت ها و ابزارهای کاربردی و غیررایگان می باشد.
همچنین اکانت فا به ارائه لایسنس اورجینال نرم افزارهای محبوب و پر کاربرد نیز می پردازد.

با ورود به صفحه اول اکانت فا و همچنین دسته بندی ها، می توانید به صورت دقیق مشاهده نمایید که کدام اکانت ها در اکانت فا ارائه می گردد.

چون اطلاعات اکانت ها به صورت اختصاصی در اختیار فقط 1 نفر قرار می گیرد، اطلاعات و جزئیات از کمپین های راه اندازی شده فقط در اختیار صاحب اکانت قرار می گیرد و بر خلاف اکانت های اشتراکی که عمومی می باشد، در این اکانت ها قانون حفظ محرمانگی صورت می پذیرد.

محدودیتی در تعداد خرید اکانت وجود ندارد و هر چه تعداد اکانتی لازم داشته باشید، توسط اکانت فا تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

خیر، بعد از اینکه ایمیل و پسورد ورود به اکانت از سوی اکانت فا در اختیار شما قرار داده شد، می توانید به سایت و صفحه لاگین مراجعه کرده و وارد اکانت بشید.

به دلیل تحریم های غیرانسانی و ناجوانمردانه علیه کشور و مردم عزیزمان و قیمت بالای ارز، قیمت اصلی این اکانت ها بسیار بالا (بیش از 1 ملیون تومان ماهانه) می باشد.
از این رو مجموعه اکانت فا اقدام به خرید اکانت های Trial یا آزمایشی می نماید که قیمت پایین تری برای فعال سازی نیاز دارند.

بله، تمامی اکانت ها قابل تمدید می باشند اما به علت قیمت بالای اکانت ها در سایت اصلی و همچنین قیمت بالای دلار، اکانت فا پیشنهاد می کند که هر ماه اقدام به تهیه اکانت آزمایشی یا Trial نمایید.

بله، در حالت عادی اکانت فا از طریق ایمیل های عمومی  اقدام به افتتاح حساب می کند. در صورتی که خواهان بازکردن حساب کاربری با ایمیل شخصی خود می باشید، حتما هنگام ثبت سفارش، در قسمت توضیحات بیشتر آدرس ایمیل خود را اعلام نمایید یا از طریق تیکت و پشتیبانی تلگرام اعلام نمایید.

به دلیل اینکه تمامی اکانت ها و لایسنس ها خارجی می باشد، ممکن است تغییراتی در وبسایت های مرجع رخ داده باشد یا حساب های ارزی مجموعه اکانت فا با مشکلاتی روبرو شود و نتوانیم در کمتر از 24 ساعت اکانت یا لایسنس درخواستی شما رو تقدیم نماییم. در این صورت با درخواست شما همراه گرامی، وجه پرداختی به صورت کامل برگشت داده شده و از شما عذرخواهی صمیمانه ای خواهیم نمود.